REFERENCE - Průmysl a energetika


MSSL Advanced Polymers Dolní Ředice MSSL Advanced Polymers Dolní Ředice MSSL Advanced Polymers Dolní Ředice MSSL Advanced Polymers Dolní Ředice MSSL Advanced Polymers Dolní Ředice MSSL Advanced Polymers Dolní Ředice Panasonic Pardubice Jaderná elektrárna Dukovany TPCA

AKTUALITY

Nové tramvaje

Vzduchotechnika z JANKY v nových tramvajích

Energie pro budoucnost

Dne 26. 4. 2012 se v Brně konala konference Energie pro budoucnoust. K programu konference přispěl náš kolega p. Patočka prezentací a přednáškou na téma Snížení potřeby chladu adiabatickým ochlazením odpadního vzduchu, více zde.

Aqua-therm Kiev 2012

V květnu se bude v Kyjevě konat další ročník Mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizace, ekologické a sanitární techniky  Aqua-therm Kiev 2012. Při této příležitosti bychom vás rádi pozvali k návštěvě našeho stánku kdykoliv během konání veletrhu od 15. do 18. května.

JANKA ENGINEERING s.r.o.

JANKA ENGINEERING s.r.o.

© 2010 JANKA ENGINEERING s.r.o. Vrážská 143, 153 01 Praha 5 – Radotín
ForestGamp, s.r.o.