Kariéra

Staňte se i Vy součástí našeho týmu a pracujte ve společnosti, která má tradici ve vzduchotechnice již 150 let.
Náš úspěch nás zavazuje k neustálému zlepšování. Těšíme se na vysoce motivované, talentované a schopné kolegy!
Nástup na všechny pracovní pozice je možný IHNED!

KONSTRUKTÉR TLAKOVÝCH ZAŘÍZENÍ

Praha – Radotín

Platové ohodnocení odpovídající dosaženému vzdělání a odbornosti

NÁPLŇ PRÁCE:
– správa výkresové dokumentace
– projektování v programu SolidWorks
– kontrola výrobků a jejich vylepšování
– spolupráce na projektech v týmu konstruktérů
– spolupráce se zákazníky

POŽADAVKY:

– SŠ nebo VŠ vzdělání
– Znalost projektování v programu SolidWorks
– Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni vítána

NABÍZÍME:

– Pracovní poměr na dobu neurčitou
– 25 dní dovolené
– Odpovídající platové ohodnocení
– Pružnou pracovní dobu
– Práci na zajímavých a unikátních projektech
– Příjemný kolektiv
– Systém vzdělávání a profesní rozvoj
– Možnost kariérního růstu
– Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na emailovou adresu: hr@janka.cz

SERVISNÍ TECHNIK CHLAZENÍ

POPIS POZICE:
Právě hledáme novou posilu týmu servisních techniků pro oblast vzduchotechniky a chlazení.

Náplň práce:
– pravidelný servis, prohlídky a opravy chladících a vzduchotechnických zařízení
– provádění servisu na území ČR
– komunikace se zákazníky

BENEFITY:
– 5 dnů v týdnu, žádná pohotovost
– zajímavé bonusy na základě vašich výkonů
– pravidelná školení

POŽADAVKY:
– vyhl.50/78 Sb. min. §6
– praxe či vzdělání v chladírenském oboru
– certifikát pro údržbu, servis a revize chladicích zařízení obsahujících F-Plyny velkou výhodou
– ŘP sk. B
– orientace v technické dokumentaci
– dobré komunikační dovednosti
– AJ výhodou

Chcete se stát jedním z nás?

Vyplňte formulář a my vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat

    Nahrát životopis