Elektromechanik ve výrobě

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Montáže, zapojení a servis elektrovybavení vzduchotechnických jednotek vlastní výroby, včetně klimatizačních jednotek pro vlakové aplikace v rámci všech trhů dodávek s možností práce v zahraničí.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo vyučení v elektro oboru
  • Vyhláška 50, par. 6 a vyšší (ideálně par. 8)
  • Znalost programování PLC nebo znalost průmyslových aplikací
  • Vítána praxe v oboru, v oblasti MaR výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Anglický jazyk výhodou, není podmínkou (možnost práce na zahraničních zakázkách)
  • Smysl pro dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na projektech dodávek TZB a mobilních klimatizačních zařízení (klimatizace pro drážní aplikace)
  • Fixní plat s bonusovou složkou na bázi měsíčních výsledků
  • Nestereotypní práce (každá zakázka je řešena na základě požadavků zákazníka)
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, závodní stravování, a.j.)
  • Práci v jednosměnném provozu