HR Specialista (nábor a vzdělávání)

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za oblast HR marketingu týkající se náborů zaměstnanců
  • Aktivní vyhledávání talentů na sociálních sítích a využívání moderních zdrojů náboru
  • Správa kandidátů a zaměstnanců svěřených oddělení
  • Správa profilu společnosti na sociálních sítích
  • Zodpovědnost za interní propagaci firemní kultury
  • Zpracování plánů vzdělávání, zajištění a organizace povinných i odborných školení
  • Komunikace s personálními a vzdělávacími agenturami

Očekáváme:

  • Prokazatelnou zkušenost v recruitmentu a vzdělávání
  • Týmovou spolupráci, nadšení, energii a proaktivitu
  • Zapojení obchodního myšlení
  • Komunikativní znalost angličtiny výhodou
  • Zálibu v moderních technologiích
  • Samostatnost, spolehlivost a tah na branku

Nabízíme:

  • Zázemí strojírenské společnosti, dnes součást nadnárodní skupiny
  • Zajímavou a aktivní práci
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a jejich realizace
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned dle dohody