Inženýr Kvality

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Tvorba a vedení dokumentace
  • Řízení toku interní a externí nekvality
  • Archivace a uchovávání záznamů o kvalitě
  • Tvorba a realizace nápravných opatření ve výrobním procesu, spolupráce s výrobou
  • Zpracovávání analýz, statistik a reportingů
  • Podpora při zavádění nových výrobků a změn
  • Výstupní kontrola na mobilních klimatizačních jednotkách

 Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojního nebo technického směru (vhodné i pro absolventy)
  • Praxe na pozici v oblasti kvality (výhodou)
  • Znalost normy ISO 9001 (výhodou)
  • Technické a systémové myšlení
  • Schopnost samostatné práce, spolehlivost, pečlivost
  • Ochota učit se novým věcem a aktivní přístup

 Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Odborná školení
  • Odměny za doporučení nového zaměstnance
  • Nástup možný ihned

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme!