IT Administrátor

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Instalace a administrace Windows serverů 2003 a výše, instalace a opravy pracovních stanic (výměna HW atd.)
  • Znalost a administrace MS produktů MS Exchange, MSSQL, MS IIS
  • Znalost běžných hypervisorů Vmware, Hyper-V, Xen, znalosti zálohovacích procesů, monitorovacích a reportovacích nástrojů
  • Nastavení tiskáren, Wi-Fi, mobilních telefonů
  • Samostatné řešení problémů na Microsoft platformě
  • Dobrá znalost síťových protokolů, topologie sítí, routerů, switchů
  • Znalost správy a administrace aplikačních serverů a databází
  • Poskytování uživatelské a technické podpory
  • Zkušenosti s implementací informačních systémů
  • Celkový přehled v oblasti IT, schopnost navrhovat klientská řešení
  • Sledování, údržba a kontrola bezpečnosti svěřených systémů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oboru IT min. 1 rok
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalosti v oblasti IT na úrovni L1 (dle normy ITIL)

Nabízíme:

  • Zázemí strojírenské společnosti, dnes součást nadnárodní skupiny
  • Zajímavou a aktivní práci v dobrém kolektivu
  • Motivující finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity
  • Penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned