Junior účetní (SAP)

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:
• Účtování tuzemských a zahraničních přijatých faktur
• Účtování bankovních výpisů, párování plateb
• Párování došlých zálohových faktur s fakturou konečnou
• Účtování příjmových a výdajových pokladních dokladů
• Kontrola a zaúčtování cestovních příkazů
• Evidence vydaných faktur
• Zakládání dodavatelů a odběratelů do systému a jejich kontrola a udržování
• Spolupráce na měsíční/roční uzávěrce a příprava podkladů pro audit
• Zpracování došlé pošty
• Třídění a ukládání účetních dokumentů
• Administrativní podpora účetního oddělení
Část pracovní náplně bude souviset s účtováním dokladů sesterské německé společnosti.

Očekáváme:
• SŠ vzdělání ekonomického směru
• Praxe na pozici účetní minimálně 1 rok
• Znalost podvojného účetnictví
• Znalost práce v SAP výhodou
• Znalost MS Office – Word, Excel
• Samostatnost, spolehlivost, přesnost, důslednost
• Schopnost komunikovat s ostatními odděleními

Nabízíme:
• Hlavní pracovní poměr
• Zázemí strojírenské společnosti, dnes součást nadnárodní skupiny
• Zajímavou a aktivní práci
• Motivující finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity, penzijní připojištění
• Vzdělávací kurzy, školení
• Možnost jazykových kurzů
• Stravování v závodní jídelně
• Nástup možný ihned dle dohody