Kontrolor kvality / Metrolog

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • provádění mezioperační a výstupní kontroly v souladu s příslušnými technickými normami, technickou specifikací a požadavky zákazníků,
  • zpracování měrových protokolů, dokumentace k zakázkám, záznamů o kontrole
  • provádění evidenci, analýzy a rozborů nekvalitní výroby,
  • odpovědnost za měrovým pořádkem ve společnosti – metrologií

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:

  • střední odborné vzdělání SOU, SOŠ (technické, strojní výhodou)
  • znalost práce na PC (excel, word)
  • praxe v oblasti kvality
  • měl/a byste být člověk komunikativní, samostatný, pečlivý, spolehlivý
  • mít zkušenosti s tvorbou dokumentace

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • zkušenosti z oboru metrologie
  • NDT certifikáty na VT případně PT
  • Základy anglického jazyka výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Stabilní a zajímavou práci v oblasti vzduchotechniky
  • Zázemí perspektivní strojírenské společnosti
  • Rozvoj dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborná školení
  • Příspěvek na stravování

V případě zájmu kontaktujte HR oddělení na e-mailu: hr@janka.cz