Kontrolor vzduchotechnických jednotek

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Provádění mezioperační a výstupní kontroly vzduchotechnických a jiných jednotek v souladu s příslušnými technickými normami, technickými podmínkami a požadavky zákazníků
  • Zpracování záznamů o kvalitě, měřících protokolů a veškeré protokoly prokazování shody dle požadavku zákazníka
  • Organizace provádění zkoušek kvality
  • Spolupráce s obchodním úsekem při řešení kvalitativních reklamací
  • Analyzování příčiny nekvalitní výroby
  • Provádění evidence a rozborů nekvalitní výroby
  • Provádění kontroly dodržování měrového pořádku ve výrobě

Požadujeme:

  • SOU technického směru, strojírenství výhodou
  • Zkušenosti s kontrolou kvality
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost
  • Pečlivost
  • NDT VT2, PT2 výhodou
  • AJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborná školení
  • Odměny za doporučení nového zaměstnance
  • Nástup možný ihned