Manažer prodeje HVAC

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Vytváření strategií pro místní trh na základě strategie organizace
  • Rozšiřování portfólia zákazníků (investoři, stavební firmy, instalační firmy, správcovské firmy, projektanti)
  • Odpovědnost za aktuální ceníky, technickou dokumentaci, certifikaci, selekční programy a další nástroje pro podporu efektivního prodeje výrobků HVAC
  • Komunikace s obchodními zástupci společnosti a se servisním oddělením
  • Vyhledávání obchodních příležitostí, analýza trhu, oslovování nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Budování dlouhodobých vztahů s dodavateli, vyjednávání výhodných cenových a obchodních podmínek

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Předchozí praxe v oboru HVAC (Víte, jak pracuje kondenzační jednotka, chiller, rooftop, fancoil, split systém?)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni; znalost italského nebo francouzského jazyka výhodou
  • Aktivní řidič, ochota cestovat v rámci ČR, případně do zahraničí
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Reprezentativní vystupování, orientace na zákazníka a schopnost týmové práce
  • Proaktivní přístup, orientace na dosažení výsledků
  • Schopnost řešit problémy a provádět rozhodnutí

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
  • Přátelský kolektiv a velký prostor pro samostatnost
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborná školení
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Nástup možný ihned

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.