Manažer prodeje HVAC

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

    • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky, technická podpora obchodních zástupců pro HVAC – chlazení a klimatizaci
    • Nastavení spolupráce, obchodních podmínek s výrobcem HVAC
    • Koordinace výrobků VZT a HVAC
    • Prezentace firmy a výrobků HVAC u zákazníků
    • Technická a obchodní příprava nabídek
    • Vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
    • Samostatné vedení a řízení obchodních zakázek
    • Aktivní komunikace se zákazníky

Očekáváme:

    • SŠ/VŠ (obor strojírenství, stavebnictví - TZB výhodou)
    • Praktické zkušenosti z oblasti prodeje služeb a výrobků (technické produkty výhodou)
    • Velkou výhodou je předchozí zkušenost v oblasti HVAC
    • Komunikační a prezentační schopnosti
    • Flexibilita, samostatnost, pozitivní přístup k řešení úkolů, práce v týmu, ochota cestovat
    • ŘP sk. B

Nabízíme:

    • Zázemí perspektivní strojírenské společnosti
    • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
    • Přátelský kolektiv
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Odborná školení
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Nástup možný ihned

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.

V případě zájmu kontaktujte:

Radka Čapková  I   obchodní ředitelka

+420  602 417 106   I   radka.capkova@janka.cz

JANKA Radotín, a.s.

janka.cz