TEAM LEADER PRÁŠKOVÉ LAKOVNY

Zobrazit celou sekci

V současnosti hledáme administrativně zdatného lakýrníka/ zdatnou lakýrnici s odpovědností za plánování směn a kontrolu docházky malého týmu lakovny společnosti Janka Engineering.

Náplň práce:

  • Lakování práškovou, ale i mokrou metodou
  • Kontrola procesu nanášení práškové i mokré barvy na díly
  • Odpovědnost za kvalitu lakování, práce s měřidly
  • Kontrola správné funkce zařízení
  • Udržování pořádku v prostorách lakovny
  • Dodržování bezpečnostních předpisů
  • Organizace práce malého týmu lakovny, sledování docházky
  • Kontrola kvality lakování dle norem a technologických postupů, bezpečnosti práce
  • Zajištění objednávek surovin pro lakování
  • Odpovědnost za kvalitu a včasnost lakování v souladu s plánem
  • Spolupráce na zavádění nových technologií, dodržování podmínek 5S

Požadujeme:

  • SŠ / SOU
  • Zkušenost v oboru (lakovna)
  • Manuální zručnost
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Administrativní zdatnost
  • Schopnost seřízení a měření kalibračních přístrojů
  • Zodpovědnost, ochotu předávat informace a spolupracovat
  • Osobnost se smyslem přijímat systémová řešení
  • Aktivní přístup k řešení nenadálých situací (reklamace)
  • Důslednost, pečlivost, analytické myšlení

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí zavedené strojírenské společnosti, dnes součást nadnárodní skupiny
  • Možnost využití profesních vědomostí a zkušeností
  • Pracovní prostředí podporující otevřenou komunikaci
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity, penzijní připojištění
  • Stravování v závodní jídelně
  • Další výhody dle Kolektivní smlouvy
  • Nástup možný dle dohody