Obchodně technický zástupce pro průmyslové výměníky

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky na tuzemském trhu
  • Akviziční cesty a prezentace firmy u zákazníků
  • Technická a obchodní příprava nabídek
  • Vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
  • Samostatné vedení a řízení obchodních zakázek
  • Aktivní komunikace se zákazníky

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ (obor strojírenství, stavebnictví výhodou)
  • Praktické zkušenosti z oblasti prodeje služeb a výrobků (technické produkty výhodou)
  • Velkou výhodou je předchozí zkušenost v oblasti průmyslového chlazení a vzduchotechniky
  • Přehled v oblasti tepelných výpočtů (výhodou)
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
  • Flexibilita, samostatnost, ochota cestovat v rámci svěřeného regionu
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
  • Přátelský kolektiv a velký prostor pro samostatnost
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborná školení
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Nástup možný ihned

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.