Obchodně technický zástupce

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

• Vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky na tuzemském
trhu
• Akviziční cesty a prezentace firmy u zákazníků
• Technická a obchodní příprava nabídek
• Vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
• Samostatné vedení a řízení obchodních zakázek
• Aktivní komunikace se zákazníky

Požadujeme:

• SŠ/VŠ (obor strojírenství, stavebnictví výhodou)
• Praktické zkušenosti z oblasti prodeje služeb a výrobků (technické produkty
výhodou)
• Velkou výhodou je předchozí zkušenost v oblasti TZB
• Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
• Flexibilita, samostatnost, ochota cestovat v rámci svěřeného regionu
• ŘP sk. B

Nabízíme:

• Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
• Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
• Přátelský kolektiv
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Odborná školení
• Nástup možný ihned

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.