Projektový Manažer Railway HVAC

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Vývoj a konstrukce klimatizačních zařízení
  • Vedení projektového týmu
  • Konzultace výrobních technologií
  • Odpovědnost za kvalitu, termíny a konstrukční náklady
  • Příprava technické specifikace a cenová kalkulace
  • Koordinace externích dodavatelů
  • Jednání se zákazníkem a technické poradenství

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru Technika životního prostředí
  • Praxe na podobné pozici vítána, znalost elektroinstalací a měření a regulace výhodou
  • Znalost 2D/3D konstrukčního systému SolidWorks
  • Znalost AJ aktivně podmínkou, NJ výhodou
  • Koordinační a komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost
  • Osobnost s tahem na branku
  • Aktivní přístup v oblasti vlastního rozvoje a motivace týmu

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zajímavou a kreativní práci u strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí, dnes součást nadnárodní skupiny
  • Vysokou míru samostatnosti a možnosti seberealizace
  • Pracovní prostředí podporující otevřenou komunikaci
  • Příležitost cestovat