Provozní Elektromontér – Elektrikář

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Zjišťování a odstraňování závad u strojů, přístrojů a zařízení s nízkým napětím a na elektroinstalacích v areálu společnosti
  •  Minimalizace a optimalizace nákladů společnosti na opravy, údržbu a investice
  • Preventivní, běžné a středních opravy, kontroly strojů, přístrojů a zařízení s nízkým napětím
  • Preventivní, běžné a středních opravy elektroinstalací v areálu společnosti
  • Provádění generálních oprav některých zařízení
  • Funkční seřizování, renovace, montáže strojů, přístrojů a zařízení s nízkým napětím

 Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání v  elektro oboru
  • Vyhláška 50; § 6 a vyšší
  • Praxe v oboru vítána
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Smysl pro dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem

 Nabízíme:

  • Práci ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí Motivující finanční ohodnocení + Bonusy
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Závodní stravování
  • Odborná školení
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Radotín
  • Nástup možný ihned