Specialista Marketing and Public Relations

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Vytváření obchodně - technické dokumentace (katalogy, dat asheety a podobně)
  • Zabezpečení reklamy, propagace, výstav a veletrhů vč. zajištění exponátů a jejich správy
  • Vytváření obchodně – technického porovnání výrobků s konkurencí
  • Spolupráce při analýze trhu a pozice společnosti na něm
  • Pořádání společensko-sportovních akcí pro zákazníky
  • Spolupráce na vývoji výrobků
  • Koordinace externích partnerů v oblasti webové prezentace, internetového marketingu, tvorbě propagačních materiálů společnosti a podobně

 Naše požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně ekonomického směru nebo marketingu) s 3 letou praxí nebo středoškolské vzdělání s 5ti letou praxí v oboru
  •  Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s jednáním v rámci B2B pro Vás bude výhodo
  • Základní orientace v nástrojích internetového marketingu a webové prezentace
  • Samostatný a proaktivní přístup
  • Nadšení pro práci a disciplínu
  • Aktivní řidič

 Nabízíme:

  • Zázemí strojírenské společnosti, dnes součást nadnárodní skupiny
  •  Odpovídající finanční ohodnocení
  • Závodní stravování
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup možný ihned dle dohody
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby