Strojírenský technolog

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Vytváření postupů a ostatní technologické dokumentace
  • Spolupráce na tvorbě konstrukční a výrobní dokumentace
  • Tvorba návodek pro speciální procesy
  • Definice materiálových požadavků pro výrobu
  • Posuzování poptávek, studium technických podkladů k poptávkám a tvorba cenových kalkulací
  • Stanovení technických podmínek pro výrobu
  • Neustálá revize a optimalizace výrobních postupů, aplikace nových moderních procesů do výroby
  • Zpracování návrhů na revitalizaci stávajících a investice do nových výrobních technologií

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxe na pozici technologa min. 2 roky
  • Praxe v oblasti tvorby strojírenských technologických postupů NUTNÁ
  • Znalost modulů TPV v běžných ERP systémech (např. Helios, Altec, TPV2000 atd.), znalost SAP výhodou
  • Znalost materiálů (kovy) a znalost norem
  • Znalost práce v MS Office
  • Znalost cizího jazyka vítána (angličtina, němčina, ruština)
  • Zkušenost s vedením lidí vítána

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Pracovní prostředí podporující otevřenou komunikaci
  • Vedení projektů
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity, penzijní připojištění
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu kontaktujte

Martin Chlebovský  Vedoucí technického úseku

(+420) 778 433 511

Martin.Chlebovsky@janka.cz