Technik/čka přípravy výroby

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Zajištění procesu uvolňování výrobních zakázek v IS SAP
  • Zpracování výrobní dokumentace v tištěné podobě dle požadavků výroby
  • Řízení procesu externích kooperací
  • Zodpovědnost za optimální výběr kooperanta na základě požadovaných technologií, ceny a termínu dodání.
  • Zajišťování dopravy do kooperací.
  • Vystavování objednávek na kooperace a dopravu
  • Potvrzování dodacích listů a faktur.
  • Spravování jako ADMINISTRÁTOR systém zlepšovacích návrhů KAIZEN

Požadujeme:

  • SŠ nejlépe technického směru
  • Praxe v TPV, nebo technologa
  • Řidičský průkaz
  • Časovou flexibilitu, spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Komunikační a organizační schopnosti

 Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Závodní stravování
  • Odborná školení
  • Nástup možný ihned