Technik podpory prodeje

Zobrazit celou sekci

Náplň práce:

  • Vytváření včasného konkurenceschopného technického návrhu/nabídky a příprava analýzy nákladů obchodních projektů
  • Užívání dostupných prodejních a návrhových nástrojů k efektivní tvorbě návrhů/nabídek
  • Spolupráce s obchodními zástupci při uzavírání objednávek/projektů, vyjasňování technických specifikací
  • Identifikace technických problémů či interpretačních nejasností obchodního případu/projektu a aktivní hledání možných řešení
  • Zjišťování, ověřování, zabezpečování ceny a technických parametrů zboží/ služeb od  dodavatelů, které jsou nezbytné pro řádné dokončení návrhu/nabídky pro zákazníka
  • Příprava technicky, nákladově, obchodně vyváženého a profesionálně vyhlížejícího návrhu řešení pro zákazníka

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Technické uvažování
  • Zkušenost z oboru vzduchotechniky velkou výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Výborné administrativní schopnosti
  • Schopnost samostatné práce a vlastního úsudku
  • Flexibilitu, odolnost vůči stresu, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
  • Přátelský kolektiv a velký prostor pro samostatnost
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborná školení
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Nástup možný ihned