Máte rádi čísla, jste spolehliví, přesní a pečliví? Pokud ano, tak právě Vás hledáme.

Náplň práce:

  • Účtování dodavatelských faktur a celních dokladů JSD
  • Evidence dodavatelských zálohových faktur, vyrovnání daňových dokladů se zálohami, saldokonta
  • Účtování bankovních výpisů, párování plateb, zápočty
  • Sestavení přiznání k DPH, souhrnné hlášení, kontrolní hlášení
  • Vystavování faktur na přefakturace nákladů a penalizačních faktur
  • Účtování a evidence investičního majetku, sledování investičních projektů, spolupráce při přípravě zařazovacích protokolů do majetku, příprava podkladů k ročním inventurám investičního majetku a následné vyhodnocení inventurních rozdílů
  • Účtování dohadných položek a nákladů příštích období
  • Účtování nákladů obchodních zástupců
  • Spolupráce při měsíčních a ročních závěrkách, příprava podkladů pro audit, spolupráce s auditor

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Orientaci v daňové oblasti
  • Znalost práce v SAP velkou výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office – Word, Excel
  • Pasivní znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, spolehlivost, přesnost, důslednost a komunikativnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné nadnárodní strojírenské společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost jazykových kurzů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Týmového ducha
  • Řadu firemních benefitů
  • Nástup možný ihned

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.