Novinky

112 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Veletrh Aquatherm 27.2.-2.3.2018

3. 3. 2018

Jak je již tradicí, tak se naše společnost opět zúčastnila mezinárodního veletrhu Aqautherm, konaného v pražských Letňanech ve dnech 27.2.-2.3.2018.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem obchodním partnerům, kteří navštívili náš stánek během veletrhu. Těšíme se na další společná setkání.

Společnost JANKA ENGINEERING s.r.o. představí na veletrhu Aquatherm 2018 kromě svého tradičního výrobního programu také 2 zásadní novinky.

22. 2. 2018

V první řadě to bude rozšíření řady vzduchotechnických jednotek PremiAir o unikátní, celonerezovou jednotku KLMODI „Inox“ splňující nejpřísnější požadavky kladené v prostředí čistých prostor, v oblastech chemického a farmaceutického průmyslu, energetiky, zdravotnictví, výroby elektroniky, biotechnologie a potravinářství. Najde své uplatnění také v prostředí, kde je vyžadována extrémní odolnost vůči agresivním chemickým látkám obsažených ve vysokých koncentracích v dopravované vzdušině i mimo jednotku. Z 98% je jednotka vyrobena z nerezové oceli tzn. splňuje nejvyšší technické parametry. Více informací na https://janka.cz/ahu/

Celonerezová jednotka KLMODI

Druhou novinkou prezentovanou společností JANKA bude inovace tradičního výrobku společnosti – průmyslového radiálního jednostranně sacího ventilátoru pod označením JANKA RSP 500 PM. Zde se podařilo zajistit propojení jednotlivých zařízení, sdílení, výměny a analýzy dat s akcentem na řízení spotřeby energie, dále klasického konstrukčního pojetí výrobku s cílem zvýšit účinnost ventilátoru, rozšířit jeho výkonový rozsah a snížit akustický výkon. V neposlední řadě se podařilo zjednodušit řízení, zkrátit dodací lhůty a vytvořit akceptovatelnou cenovou úroveň výrobku. Nový ventilátor JANKA RSP 500 PM samozřejmě vyhovuje Nařízení komise EU č. 327/2011 na ekodesign ventilátorů. Více informací na https://janka.cz/fan/

Janka RSP 500 pm