JANKA Radotín - dodavatel VZT jednotek pro administrativní komplex RUSTONKA

Zobrazit celou sekci

Projekt Rustonka byl vybudován v oblasti kdysi slavných průmyslových závodů, které v polovině 19. století založil britský podnikatel Joseph Ruston.

Výstavba nových administrativních budov nabízí velmi kvalitní kancelářské prostory a služby nejvyššího standardu.

Tento administrativní komplex se skládá ze čtyř objektů A,B,C a D. V budovách A,B,C jsou administrativní prostory, z nichž každá má jedenáct tisíc metrů čtverečných kancelářské plochy. Budova D slouží především pro odpadové hospodářství tohoto komplexu a zároveň jako vjezd do společných garáží administrativních budov A,B,C. Součástí celého areálu jsou odpočinkové zóny, restaurace, kavárny, ale i obchody.

JANKA Radotín je dodavatel VZT jednotek pro tento areál od roku 2016, kdy pro Rustonka objekt A bylo dodáno 8 VZT jednotek, v roce 2017 pro Rustonka objekt B 6 VZT jednotek, shodný počet i velikosti jednotek se vyráběly o rok později v roce 2018  pro Rustonka objekt C. V letošním roce 2019 se realizovala část Rustonka 2, kde byly dodány 4 VZT jednotky. Poslední část je naplánována v roce 2020, kde realizace části Rustonka Court dle projektového návrhu má pro větrání prostor dvě VZT jednotky.