Masopustní masobraní v JANCE se vydařilo!

Zobrazit celou sekci

Páteční odpoledne (8.2.2019) proběhlo v areálu JANKY Radotín za účasti více než 120 zaměstnanců a jejich rodinných příslušníku ve znamení Masopustního masobraní. Po loňské změně majitelů společnosti, poděkoval na úvod generální ředitel Ladislav Cheben všem zaměstnancům, za jejich přístup a pracovní nasazení v uplynulém období. Po mnoha letech stagnace a ekonomických ztrát bylo nutné podniknout kroky k zvýšení efektivity výroby, realizovat řadu změn a opatření, které JANKU posunuly do nové etapy.

Motem skupiny MULTIGRAFT GROUP je jedna vize, jeden tým a právě na týmovém duchu a poctivé každodenní práci je postaven úspěch. Ano již velmi brzy po převzetí lze vývoj v JANKCE označit za úspěch, protože došlo k otočení ekonomického vývoje a hospodaření je již několik měsíců po sobě ziskové. Byla obnovena důvěra spolupracujících partnerů a také zákazníků, pro které se realizuje mnoho zajímavých projektů. Práce ještě čeká mnoho, ale jasně definované úkoly realizované s osobním zapojením majitelů motivuji zaměstnance k nové chuti do práce.

 

Jak již z názvu akce vyplývá, odpoledne bylo plné dobrých zabijačkových specialit doplněných o produkty společnosti Rudolf Jelínek. Za zvuku živé hudby, bylo k vidění bourání prasete, hry, kvízy a soutěže pro děti včetně soutěže no nejlepší dezert. Bohaté občerstvení a pivečko přispělo k přátelské atmosféře, dobré náladě a došlo i na tanec.

 

Věříme, že tím byla důstojně založena tradice společných setkání i pro tým JANKY a přátel této tradiční české značky, která se po letech vrátila do českých rukou. Velké poděkování patří také všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě celé akce z řad zaměstnanců.