Novinka v sortimentu - Kompaktní filtrační jednotka KLM RK

Zobrazit celou sekci

čistí vzduch všude tam, kde jsou viry a bakterie

Využili jsme našich zkušeností z návrhu a výroby VZT jednotek pro ambulantní operační sály

a reagovali jsme na nově vzniklou situaci v České republice. Nabízíme řešení pro čištění vzduchu nejen tuhých částic a prašnosti, ale především pro zachycení virů a bakterií.

Koronavirus je vir, který dobře nesnáší změnu teploty a vlhkosti, ale naopak má dlouhou životnost ve vnitřním prostředí, kde se teplota téměř nemění. Toto prostředí může být velmi nebezpečné pro osoby, které mají organismus jakkoli oslabený, důvodem může být únava, vyčerpání, stres či jiná nemoc.  

 

Naši techničtí pracovníci upravili stávající řešení sestavných jednotek a vytvořili kompaktní filtrační jednotku o rozměrech (ŠxVxH) 1150x1370x665, která rozměrově odpovídá průchodu běžným dveřím. Je snadno čistitelná, povrch je vně i uvnitř vyroben z bílého lakovaného plechu a lze ji jednoduše dezinfikovat. Kompaktní systém vyhovuje hygienickým požadavkům pro použití ve zdravotnických zařízeních. Jednotka splňuje tyto technické a hygienické požadavky, zároveň jednoduchou instalaci:

  • třístupňová filtrace (F7 / F9 / H13)
  • třída čistoty ISO CLASS 8 dle ČSN EN 14644-1
  • množství vzduchu 2300 m3/h vzduchu (odpovídá sálu cca 30 m2 při 80 m3/h na m2)
  • připojení na standartní zásuvku 230V/16A, jednoduchá manipulace jednotky

 

Záměrem tohoto řešení je nabídnout čištění vzduchu malých prostor s vysokým požadavkem na jejich hygienu, všude tam, kde je nutné udržovat čisté prostředí a není požadován přívod čerstvého vzduchu. Toto zařízení lze dodat a pouze připojit do zásuvky bez nutnosti další instalace, manipulace je jednoduchá, pomocí koleček, které mají pro provoz jednotky aretaci. Pokud by vás tato nabídka zaujala a potřebujete v jakýchkoli prostorách čistit vzduch, řešit stávající potřebu rychle bez dodatečných úprav prostoru, využijte toto jednoduché řešení. Neváhejte nás kontaktovat, naše výrobní kapacity jsou připraveny rychle reagovat na vaše potřeby.

 

Obr. KLM RK – kompaktní jednotka pro filtraci vzduchu o rozměrech 1150x1370x665 (ŠxVxH)

 

Pracujeme na dalších velikostech této filtrační jednotky a je možné navrhnout a vyrobit obdobné zařízení dle vašich rozměrových, dispozičních (vstup a výstup vzduchu) a výkonových požadavků.

Přejeme Vám za společnost JANKA Radotín v této době mnoho sil, energie a zdraví. Pokud můžeme vyřešit vaše požadavky s čistotou vzduchu v prostorách vámi specifikovaných, jsme vám k dispozici. Připravíme vám více informací a odpovíme na vaše případné dotazy.