AHU HVAC FAN ICL Servis

AHU

AHU

PremiAir

Výrobní řada vzduchotechnických jednotek PremiAir je výsledkem dlouholetých zkušeností společnosti JANKA Radotín, a.s. s konstrukcí a výrobou vzduchotechnických jednotek. Jednotky se vyznačují nízkou spotřebu energie, maximální efektivitu výkonu a minimální úniky vzduchu. Neustálý vývoj této výrobní řady respektuje požadavky Ecodesign 2016 i 2018. Mechnické vlastnosti opláštění jednotek jsou certifikovány dle TÜV. Výrobky řady PremiAir jsou vhodné především pro prostředí s vysokými nároky na kvalitu dodávaného vzduchu pro rozmanité aplikace v oblasti kancelářských budov, hotelů i výrobních komplexů včetně hygienického provedení.

STÁHNOUT PROJEKČNÍ KATALOG

 

STÁHNOUT PROJEKČNÍ KATALOG

Základní specifikace:

 • modulární konstrukce - 32 základních průřezových rozměrů,
 • umožňuje přizpůsobit výšku, šířku a délku jednotky aktuálním potřebám daného projektu,
 • možnost dodávek jednotek v jednom transportním celku až do celkové délky 5910 mm.
 • rozsah průtoku vzduchu 0 – 100 000 m3/hod
 • součinitel prostupu tepla   T1
 • mechanická pevnost D1
 • těsnost opláštění L1
 • tepelné mosty TB2 .

Jednotky PremiAir jsou ceritifkované dle TÜV.

KLMODI “Inox”

Unikátní, celonerezová jednotka KLMODI “Inox” splňující nejpřísnější požadavky kladené v prostředí čistých prostor, v oblastech chemického a farmaceutického průmyslu, energetiky, zdravotnictví, výroby elektroniky, biotechnologie a potravinářství. Najde své uplatnění také v prostředí, kde je vyžadována extrémní odolnost vůči agresivním chemickým látkám obsažených ve vysokých koncentracích v dopravované vzdušině i mimo jednotku. Z 98% je jednotka vyrobena z nerezové oceli tzn. splňuje nejvyšší technické parametry.

KLMQ

Kompaktní rámová jednotka pro průtok vzduchu v rozsahu 750 – 6950 m3/hod. Tato modelová řada je navržena jako vnitřní jednotka jak pro normální prostředí, tak i pro prostředí s nebezpečím výbuchu, dále pro kancelářské budovy, obchody, hotely a malé prostory k instalaci.

KLM

Tradiční výrobky určené pro rozmanité aplikace především v oblasti kancelářských budov, hotelů i výrobních komplexů včetně hygienického a nevýbušného provedení (zóna 1, 2).

Základní specifikace:

 • modulární rámová konstrukce v rozsahu 13 velikostí,
 • pro průtoky vzduchu v rozsahu 0 – 82 000 m3/hod
 • jednoduchá instalace, provoz a údržba.

KLM-KFJ

Naše filtrace vzduchu vám pomůže ochránit zdraví osob pohybujících se v prostorách, kde se vyskytují viry a bakterie, a to až do rozměru 760 m³. Jedná se především o prostory, ve kterých není instalována vzduchotechnika a čištění vzduchu a existuje zde proto zvýšené riziko přenosu nákazy. Zaměřujeme se především na ochranu rizikových skupin, jako jsou zdravotníci nebo senioři.
Máme zkušenosti z výroby VZT jednotek pro ambulantní operační sály, kde je kladen vysoký důraz na bezpečnost ovzduší.

Více informací