Novinky

117 18 19 20 21 22 23

Společnost JANKA ENGINEERING na veletrhu Aquatherm Praha 2016

22. 1. 2016

Po dvou letech Vás opět srdečně zveme na návštěvu našeho stánku na veletrhu Aquatherm Praha. Expozici JANKA ENGINEERING s.r.o. najdete v hale č. 2 a číslo stánku je 223. Jedná se již o 21. ročník mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky, na kterém se můžete seznámit s nejnovějšími trendy v této oblasti.

Díky tomu, že jsme součástí LLOYD ELECTRIC & ENGINEERING LTD., posilujeme nejen obchodní aktivity, ale také vývoj nových zařízení v rámci jednotlivých divizí společnosti. Naše inovativní a modulární výrobky pro technické zařízení budov, průmyslové chlazení a drážní aplikace odpovídají aktuálním trendům na trhu a naše produktové portfolio se stále rozšiřuje o novinky, které Vám na našem stánku představíme.

K dispozici jsou vstupenky zdarma, k jejichž získání je nutná předchozí registrace, kterou najdete v tomto odkazu.

auqua therm Praha

TRAKO 2015 - zhodnocení

1. 10. 2015

Ve dnech 22. -25. 9. 2015 se v polském Gdaňsku konal mezinárodní veletrh drážních aplikací TRAKO 2015. Díky své vzrůstající kvalitě během posledních let si tento veletrh zasloužil pozornost a účast všech významných hráčů na poli drážního průmyslu, a proto JANKA ENGINEERING s divizí RAIL nemohla na veletrhu chybět. Na stánku byly prezentovány nové tramvajové jednotky pro klimatizaci prostoru pro pasažéry, tak i prostoru pro řidiče. Tyto jednotky jsou instalovány v nových tramvajích společnosti Škoda Transportation 29T For City, určených pro tramvajovou dopravu v Bratislavě na Slovenku.

Díky vaší hojné účasti překonal veletrh naše očekávání, potvrdil zájem o naše produkty a přinesl mnoho zajímavých nápadů do budoucna.

Těšíme se na další spolupráci i milá setkání.